لینک فایل*پاورپوینت فناوری اطلاعات در اتریش*

دانلود پاورپوینت فناوری اطلاعات در اتریش,بررسی فناوری اطلاعات در اتریش,پاورپوینت جامع و کامل فناوری اطلاعات در اتریش,کاملترین پاورپوینت فناوری اطلاعات در اتریش,پکیج پاورپوینت فناوری اطلاعات در اتریش,مقاله فناوری اطلاعات در اتریش,تحقیق فناوری اطلاعات در اتریش|kt
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت فناوری اطلاعات در اتریشرا مشاهده می نمایید .

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 20 صفحه

Page 1 فناوری اطلاعات در اتریش Page 2 فهرست مطالب: مقدمه
برخی شاخص های کشور اتریش
نقشه اتریش
مشخصات آماری جمهوری اتریش
3 شاخص اصلی فرصت های دیجیتال در سال 2006
نمودار فرصت شاخص های دیجیتال
نمودار مقایسه درصد شاخص های دیجیتال در 10 کشور اروپایی
آمادگی الکترونیک در اروپا (رتبه)
آمادگی الکترونیک در اروپا (امتیاز)
رتبه بندی بر اساس کاربران اینترنت
انواع کاربران اینترنت در اتریش
اهداف و خدمات مودر استفاده
بازار نرم افزار در اتریش
صادرات نرم افزاری در اتریش
میزان استخدام در صنعت بازار
پراکندگی امکانات الکترونیکی
منابع و مواخذ
Page 3 مقدمه اتریش کشوری است واقع در اروپای مرکزی و عضو اتحادیه اروپا، جمعیت این کشور 929 961 8 نفر می باشد، میزان باسوادی در این کشور بیش از 98% ، سنین تحصیل اجباری تا 15 سال و تعداد دانشگاه های آن 18 دانشگاه و 6 موسسه همطراز با دانشگاه می باشد.
فناوری ارتباطات در اتریش نیز همانند اکثر کشورهای اروپایی رشد بسیار خوبی داشته است که با توجه به آخرین آمار منتشر شده در سایت وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات رتبه آن در بین 68 کشور جهان در سال 2006 (در زمینه آمادگی های الکترونیکی) 8 بوده که این رقم در سال 2005 عدد 10 بوده است.
Page 4 برخی شاخص های کشور اتریش Page 5 Page 6 مشخصات آماری جمهوری اتریش نام رسمی: جمهوری اتریش ((Republic Osterreich
عضو: سازمان ملل متحد ، اتحادیه بازرگانی آزاد اروپا، سازمان همکاری اقتصاد و توسعه ، کنفرانس امنیت و همکاری در اروپا، شورای اروپا
حکومت: جمهوری فدرال
مساحت: 83870 کیلومتر مربع
مختصات: 47 درجه و 20 دقیقه شمالی و13 درجه و 20دقیقه شرقی
جمعیت: 929 961 8 نفر
رشد سالانه جمعیت: 1/ . درصد
پایتخت: وین
شهرهای عمده: لینتس، گراتس، زالتسبورگ، اینسبروک،لاگن فورت، ویلاش ، ولس، سانکت پولتن ، دورن بیرن
زبان: آلمانی (رسمی): 96%
مذهب: کاتولیک رومی ، پروتستان
امید طول عمر: 9.72 سال
واحد پول: یورو
Page 7 3 شاخص اصلی فرصت های دیجیتال در سال 2006 در اتریش فرصت: شاخصی که میزان بهره مندی مردم را از فناوری اطلاعات و ارتباطات می سنجد، که شامل دو بخش پوشش و توانایی مالی می باشد.
زیرساخت: شاخصی است که به ارزیابی ابزارهایی می پردازد که کاربران را به شبکه ها متصل می سازد و از دو زیر مجموعه شبکه و تجهیزات مورد نیاز اتصال به شبکه تشکیل شده است.
استفاده: این شاخص درصد افرادی را که از اینترنت استفاده می کنند می سنجد و از دو زیر مجموعه شامل میزان استفاده و کیفیت ارتباط تشکیل شده است. نمودار درصد این شاخص ها در کشور اتریش در اسلاید بعدی تفکیک نشان داده شده است.
شایان ذکر است که رتبه اتریش در سال 2006 در بین سایر کشورها 24 می باشد. Page 8 نمودار شاخص های فرصت های دیجیتال Page 9 نمودار مقایسه درصد شاخص های دیجیتال در 10 کشور اروپایی Page 10 آمادگی های الکترونیک در اروپا (رتبه) Page 11 آمادگی های الکترونیک در اروپا (امتیاز) Page 12 رتبه بندی کشورها بر اساس کاربران اینترنت بر اساس آمار انتشار یافته تعداد کل کاربران اینترنت در جــهان1 983 750 810 نفر می باشد که از 000 650 4 نفر از این تعداد را کاربران اتریشی تشکیل می دهند، که معادل 12/0 درصد از کل کاربران دنیا را تشکیل می دهد.

توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.